fbpx

Parduotuvė

Pasirinkite

MŪSŲ SKANĖSTAI

Pastilė

Pastilė – tai džiovintas vaisių masės diskas, pagamintas iš obuolių ir kitų vaisių tyrės. Pastilėms pagaminti prireikia net 14-16 valandų, tačiau toks ilgas gamybos laikas padovanoja skanėstą su savitu lipnumu ir nepamirštamu vaisių aromatu. Šis naujas, Lietuvoje mažai pažįstamas skanėstas, valgytojus pribloškia unikalia tekstūra ir forma ir jau turi platų gerbėjų ratą, kuris plečiasi su kiekvienu nauju ragautoju.

Fripsai

Fripsai – tai džiovintų vaisių traškučiai, kuriuose išsaugotas visas vaisių skonis ir aromatas. Džiūdami vaisiai praranda vandenį ir sumažėja, tačiau išsaugo saldumą ir savitą kiekvieno vaisiaus skonį, bei tampa traškiu, patogiu valgymui užkandžiu smaližiams!

Ledinukai

Nuo šiol dideli ir maži smaližiai gali mėgautis gardžiais ir žaismingais saldainiukais be baimės pakenkti savo dantų sveikatai! Iš vasaros aromatų, sutalpintų džiovintuose vaisiuose, ir izomalto cukraus, kuris pabrėžiant subtiliausius vaisių aromatus, sukūrėme saldainius, kurie gali virsti skaniu užkandžiu ar miela dovana. Jei norite tiesiog pasmaguriauti ir pralinksminti mylimus smaližius sveiku skanėstu – įsigykite mūsų saldainius su vaisių gabaliukais. O gal ieškote dovanos vestuvių svečiams, personalizuotų saldainiukų verslo klientams su Jūsų logotipu viduje ar turite dar išmoningesnę idėją, kaip Jūsų sukurtas saldainio dizainas priblokštų pasaulį? Susisiekite su mumis ir šį skanėstą pagaminsime būtent Jums! Kodėl saldainius pagaminome iš izomalto cukraus? Izomaltas tai iš natūralios kilmės produktų (krakmolo, cukrinių runkelių, cukranendrių, medaus) gaunamas junginys, kurio skonio prasme beveik neįmanoma atskirti nuo įprastinio cukraus. Iš jo pagaminti saldainiukai atrodo it stikliniai ir gražiai blizga, pabrėždami turtus savo viduje. Tačiau vien grožiu sąmoningų smaližių širdžių užkariavęs jis nebūtų, populiarumą jis pelnė dėl savo teigiamo poveikio žmogaus organizmui. Pirmiausia skirtingai nuo tradicinių saldėsių, jis neprisideda prie ėduonies vystymosi. Maža to, jis pasižymi probiotinėmis savybėmis, reguliuodamas mikroorganizmų pusiausvyrą žarnyne ir turi mažai kalorijų todėl tinka ir metantiems svorį. Izomalto cukraus įsisavinimo procesas vyksta lėčiau nei įprasto cukraus ir leidžia išvengiant staigių gliukozės kiekio kraujyje šuolių, todėl tinka ir cukriniu diabetu sergantiems žmonėms. Šios ir kitos pozityvios savybės ir nulėmė izomalto cukraus saldainiukų atsiradimą ir mūsų asortimente. Juk kas gi nenorėtų pasimėgauti saldainiais, kurie nekenkia dantų emaliui, turi mažai kalorijų, o atrodo taip žaismingai ir gražiai!