Ledinukai su valgomais paveikslėliais - Loveko

📦 Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 39 eurų. 📦

📦 Nemokamas siuntimas užsakymams nuo 39 eurų. 📦

Ledinukai su valgomais paveikslėliais

2.40

Nuo šiol dideli ir maži smaližiai gali mėgautis gardžiais ir žaismingais saldainiukais be baimės pakenkti savo dantų sveikatai! Iš vasaros aromatų, sutalpintų džiovintuose vaisiuose, ir izomalto cukraus, kuris pabrėžiant subtiliausius vaisių aromatus, sukūrėme saldainius, kurie gali virsti skaniu užkandžiu ar miela dovana. Jei norite tiesiog pasmaguriauti ir pralinksminti mylimus smaližius sveiku skanėstu.

Jis pasižymi probiotinėmis savybėmis, reguliuodamas mikroorganizmų pusiausvyrą žarnyne ir turi mažai kalorijų todėl tinka ir metantiems svorį. Izomalto cukraus įsisavinimo procesas vyksta lėčiau nei įprasto cukraus ir leidžia išvengiant staigių gliukozės kiekio kraujyje šuolių, todėl tinka ir cukriniu diabetu sergantiems žmonėms. Šios ir kitos pozityvios savybės ir nulėmė izomalto cukraus saldainiukų atsiradimą ir mūsų asortimente. Juk kas gi nenorėtų pasimėgauti saldainiais, kurie nekenkia dantų emaliui, turi mažai kalorijų, o atrodo taip žaismingai ir gražiai!

Išvalyti

Aprašymas

Sudedamosios dalys:

saldiklis izomaltas.

Savybės: 

  • Izomaltas nėra bakterijų, kuriose formuoja blogąją rūgštį burnoje, maistas, todėl vartojant izomaltą, priešingai nei cukrų, negenda dantys.
  • Žemas glikeminis indeksas (rekomenduojamas vartoti žmonėms sergantiems cukriniu debetu).
  • Įsisavina palaipsniui, skatina jėgų atsiradimą, veikia ilgą laiką, garantuodamas energijos palaipsninį tolygų paskirstymą.
  • Izomaltas turi augalinės kilmės ląstelienų savybes, kurios veikia kaip balastas, suteikdamos sotumo jausmą. Stimuliuoja aktyvią žarnyno veiklą.
  • Patartina per dieną suvartoti iki 50gr.